ابتدا روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و ثبت نام اولیه انجام دهید سپس با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه شده و از پنل خود آزمون، مشاوره یا کلاس را انتخاب کرده و بعد از پرداخت شهریه ثبت نام شما قطعی می شود.

ثبت نام فقط در تمام آزمون‌های مرحله‌ای (۷ آزمون) یا تمام آزمون‌های جامع (۳ آزمون)  و یا بسته کامل آزمون‌ها شامل مرحله‌ای و جامع وجود دارد

برای دریافت اطلاعات در این زمینه روی  برنامه آزمون‌ها کلیک کنید.

ثبت نام آزمون‌ها یا کلاس‌هایی که از طرف مدیران مدارس به صورت گروهی باشد مشمول تخفیف ۱۰ درصدی خواهد شد. ضمنا برای دانش آموزانی که بسته کامل(آزمون، مشاوره و کلاس) را انتخاب کنند نیز مشمول تخفیف ۱۰ درصدی می‌شوند.

بستر اصلی برگزاری آزمون‌ها و کلاس‌ها به صورت حضوری و مجازی است. اما در برخی شهرها امکان برگزاری حضوری نیز وجود دارد و برای این منظور در زمان ثبت نام دو گزینه آنلاین و حضوری نمایان می شود که دانش آموز می‌تواند انتخاب کند.

بله. برای ثبت نام در کلاس شما می‌توانید یک یا چند عنوان دوره را انتخاب نمایید.

در صورتی که مدیر یا موسس مدرسه‌ای با تراکم بالای دانش آموز متقاضی برگزاری حضوری باشد می‌توان با انعقاد قراردادی با ایشان به عنوان نمایندگی این امکان را فراهم کرد.

این خدمات فقط در بستر مجازی و تلفنی امکان پذیر است. 

دانش آموزانی که در آزمون‌های آزمایشی روند رو به رشد و پیشرفت داشته باشند و مشاور آن‌ها این موفقیت را تایید کند از ۱۰ الی ۲۰ درصد تخفیف ویژه برخوردار می شوند.